Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konserwator / Pracownik Gospodarczy

Zameh Sp. z o.o.

Łagiewniki, powiat Dzierżoniów

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2357810, z dnia 2019-04-01

Firma z branży metalowej z 30-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym oferująca swoim klientom wykonanie wszelkiego rodzaju prac z zakresu konstrukcji stalowych oraz kompleksową produkcję i obsługę w dziedzinie precyzyjnej obróbki metalu, w tym również obróbki wielkogabarytowej do 8000 mm poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Łagiewniki, powiat Dzierżoniów

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac gospodarczych
  • wykonywanie bieżących prac konserwatorskich w zakresie instalatorskim, ślusarskim, ogólnobudowalnym
  • dbanie o porządek na terenie zakładu

Wymagania

  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • kontakt z nowoczesną technologią
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • uczestniczenie w projektach międzynarodowych
  • pakiet benefitów: dodatkowe ubezpieczenie pracownicze, prywatna opieka medyczna
  • dodatki motywacyjne

Poznaj stanowisko: Konserwator

Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Konserwator Praca Konserwator

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (47)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (268)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2250)
Radom (173)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)