Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Konserwator / Pracownik Porządkowy
Eagle Recruitment
Warszawa, Piaseczno, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Nadarzyn, Tarczyn
4 500 - 5 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
45 dni temu
Do pracy na terenie biura oraz zakładu produkcyjnego poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Pracownika Porządkowego/Konserwatora.
Konserwator / Pracownik Porządkowy
Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno, Piastów, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Nadarzyn, Tarczyn


Do obowiązków należą prace konserwacyjne w obszarach administracji, obsługa odpadów produkcyjnych, konserwacja oraz pielęgnacja zieleni.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wszechstronna wiedza z zakresu prac remontowych, naprawczych ( w tym elektryki, hydrauliki),
  • prawo jazdy kat. B;
  • uprawnienia na wózki widłowe elektryczne i spalinowe.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity:
  • ubezpieczenie na życie,
  • ubezpieczenie medyczne.
Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest przesłanie aktualnego CV
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eagle Recruitment sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnemu pracodawcy.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Eagle Recruitment danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eagle Recruitment. Możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@eagle-r.pl.

Poznaj

Eagle Recruitment

Podobne oferty