Konstruktor - Automatyk / Programista - komputer lotu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Bydgoszcz

8 dni temu

ogłaszają nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: wyższe,
  • doświadczenie zawodowe:
    • wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania systemów wbudowanych,
    • wieloletnie doświadczenie w projektach z zastosowaniem rozwiązań niskopoziomowych czasu rzeczywistego, sterowania automatyką,
    • doświadczenie w programowaniu regulatorów PID,
    • znajomość zagadnień związanych z integracją danych z sensorów INS, GPS, ADC,
  • ugruntowane umiejętności obsługi komunikacji RS i CAN,
  • znajomość standardów i metodyk projektowania, wytwarzania i opisu oprogramowania UML,
  • znajomość języków C/C++,
  • znajomość zagadnień z zakresu architektury pokładowych układów sterowania oraz terminologii lotniczej,
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny aerodynamiki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • objęcie roli programisty komputera lotu (autopilota) w projektach prowadzonych przez WZL2,
  • odpowiedzialność za implementację modelu matematycznego układu sterowania UAV cienkościennych,
  • wprowadzanie korekt na podstawie danych doświadczalnych,
  • wprowadzanie zmian w oprogramowaniu autopilota po zmianach konstrukcyjnych platformy lotniczej,
  • stosowanie kryteriów jakościowych w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • zarządzanie zmianami i rozwojem oprogramowania dla danego projektu,
  • uczestniczenie w komunikacji z partnerami biznesowymi w ramach projektów w roli programisty,
  • współudział w budowaniu kompetencji w obszarze wytwarzania i utrzymania oprogramowania na potrzeby wewnętrznego Centrum Kompetencyjnego BSP.
OFERUJEMY
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.

Oferty z zaznaczeniem stanowiska przyjmowane są w Dziale Zarządzania Personelem do dnia 12.11.2020 r.

Kontakt:

Dział Personalny

Ul. Szubińska 107

85-915 Bydgoszcz

lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Aplikacje złożone w procesie rekrutacji nie będą zwracane. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poznaj

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. są jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, należących do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ponad 70-letnim doświadczeniem w prowadzeniu remontów i modernizacji samolotów wojskowych. Spółka posiada również bogate doświadczenie w remontach i obsługach bojowych samolotów myśliwsko-bombowych oraz myśliwskich o znacznym stopniu skomplikowania. Jesteśmy głównym partnerem wspierającym i zabezpieczającym eksploatację statków powietrznych Lotnictwa Sił Zbrojnych RP w tym Su-22, MiG-29 i C-130 Herkules.. Ponadto WZL Nr 2 S.A. są Centrum Kompetencyjnym Bezzałogowych Statków Powietrznych w Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A.  Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. zajmują się także obsługą hangarową i liniową samolotów cywilnych., m.in. Cirrus, Cessna, Piper, ATR, Embraer i Boeing

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor