Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Konstruktor - dokumentalista

MPW MED.INSTRUMENTS
mazowieckie
praca stacjonarna
4909 dni temu

Ogłoszenie numer: 126823, z dnia 2010-12-21

Jedyny w kraju producent wirówek laboratoryjnych i medycznych istniejący od 1948 roku. Sprzedaż do ponad 50 krajów na całym świecie.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji konstrukcyjnej.
  • Tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentami, tj. instrukcje obsługi, instrukcje serwisowe, normy zakładowe, dokumenty potwierdzające zgodność wyrobów ze standardami UE. Praca nad dokumentami w formie papierowej i elektronicznej.
  • Nadzór nad dokumentacją zewnętrzną.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa dokumentacji konstrukcyjnej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość lub doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej wyrobów mechanicznych

Oferujemy

  • Stałą pracę na pełnym etacie
  • Pakiet socjalny: dostępność lekarza internisty i stomatologa w miejscu pracy