Konstruktor Elektronik - Układy Termowizyjne

Work & Business Solutions

Mazowieckie

5 dni temu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Nr ref.: KEUT/06/2020
Zadania:
  • Praca koncepcyjna oraz koordynacja prac nad prototypami układów urządzeń termowizyjnych.
  • Projektowanie oraz testowanie nowych urządzeń.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej wytwarzanych układów elektronicznych.
  • Weryfikacja komponentów systemu termowizyjnego.
  • Współpraca z kooperantami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu optoelektroniki.
  • Znajomość zasad działania optoelektronicznych urządzeń obserwacyjnych i laserowych: kamery termowizyjne, przyrządy noktowizyjne, kamery CCD, dalmierze laserowe.
  • Doświadczenie w projektowaniu schematów i budowaniu własnych układów elektronicznych.
  • Doświadczenie w pracy z układami FPGA.
  • Umiejętność programowania w języku C/C++.
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C.
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji oraz komunikację.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność.
Oferujemy:
  • Możliwość zbudowania własnego działu rozwoju.
  • Uczestniczenie w projekcie, który będzie przełomem w karierze.
  • Samodzielność i partnerskie relacje w firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor