Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor – Elektronik

EFL Polaris Sp. z o.o.

Słupno k. Marek

59 dni temu

Ogłoszenie numer: 2102917, z dnia 2018-10-19

EFL Polaris to jeden z wiodących polskich producentów opraw i systemów oświetleniowych LED.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Słupno k. Marek

Opis stanowiska

  • Konstrukcja elektroniki / elektryki do opraw oświetleniowych w technologii LED;
  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej w systemie ERP XL;
  • Praca nad wdrożeniami konstrukcji;
  • Uczestniczenie w certyfikacji opraw oświetleniowych;
  • Badanie urządzeń;
  • Współpraca z kooperantami, poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych;
  • Wsparcie inżynieryjne dla działu handlowego i działu zaopatrzenia;
  • Koordynacja procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Umiejętność projektowania urządzeń opartych na mikrokontrolerach;
  • Umiejętność programowania w języku C, C++;
  • Umiejętność projektowania układów elektronicznych: schemat i PCB;
  • Znajomość programu Protel / Altium Designer;
  • Podstawowa znajomość optoelektroniki;
  • Uprawnienia SEP do 1kV;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność i inicjatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjny i motywujący system wynagradzania;;
  • Stałą pracę w ciekawym i kreatywnym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Samodzielność działań;
  • Udział w targach branżowych, krajowych oraz zagranicznych.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (46)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (200)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (217)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (894)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (1924)
Radom (152)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (154)
Nysa (64)