Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor - Elektronik

KOSPEL S.A.

Koszalin

112 dni temu

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
Zadania:
  • analiza projektu, przygotowanie założeń
  • projektowanie urządzeń elektronicznych, obwodów drukowanych i instalacji elektrycznej urządzeń
  • analiza i tworzenie algorytmów pracy urządzenia
  • programowanie mikrokontrolerów w wybranym języku i środowisku programowania
  • uruchamianie i testowanie prototypów projektowanych urządzeń
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (elektronika, mechatronika lub pokrewne)
  • znajomość rysunku technicznego i technik wytwarzania
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • karty Multisport
  • prywatną Opiekę Medyczną
  • ubezpieczenie grupowe AXA
  • kurs języka angielskiego dla pracowników
  • dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej
Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.
Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor