Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Konstruktor - Integrator Systemów Elektrycznych
NES Global Talent
lubuskie
specjalista (mid)
umowa o pracę
134 dni temu

Dla naszego klienta, globalnej firmy z branży produkcyjnej, prowadzę obecnie rekrutację na stanowisko

Główne zadania:
  • Integracja wyposażenia
  • Nadzór nad powierzonymi projektami zlecanymi na zewnątrz wraz z końcową oceną i akceptacją
  • Ustalanie technologii i kontrola procesu wytwórczego
  • Projektowanie i wymiarowanie wyrobów konstrukcyjnych według koncepcji, konstrukcji i systemu FMEA lub analizy ryzyka
  • Zagwarantowanie jakości technicznej projektów konstrukcyjnych modułów produktu poprzez wykonanie obliczeń, prób kontrolnych, testów odbiorczych i kontroli DMU zgodnie z wymaganiami specyfikacji
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 2D oraz 3D
  • Koordynowanie testów specyficznych dla danego modułu oraz wprowadzanie, wdrażanie i monitorowanie działań optymalizacyjnych
  • Zapewnienie sprawnego zatwierdzania przydzielonych modułów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane specjalizacje to mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub porównywalne
  • Mile widziane doświadczenie w na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość programów CAD 2D/3D, CATIA
  • Doświadczenie w przygotowywaniu list części
  • Wiedza na temat projektowania konstrukcji lekkich
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie inżynierii opartej na tworzeniu specyfikacji wymagań oraz metod walidacji weryfikacji projektu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Bardzo dobra umiejętność komunikowania się
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Wczasy pod gruszą
  • Świadczenia świąteczne
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Nagrody roczne
  • Szkolenia zewnętrzne i podnoszenie kwalifikacji

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.