Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor – Inżynier Elektronik

Atest-Gaz A. M. Pachole sp. j.

Świętokrzyskie

102 dni temu

Ogłoszenie numer: 2190684, z dnia 2018-12-10

Atest Gaz jest polską firmą elektroniczną sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: KIE-1/2018

Opis stanowiska

Praca polega na prowadzeniu prac konstrukcyjnych (mikroprocesorowe układy pomiarowe wielkości fizykochemicznych, układy sterujące) przy opracowywaniu urządzeń będących przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa.
Zakres obowiązków obejmuje zarówno konstruowanie urządzeń elektronicznych jak też i oprogramowanie tych systemów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektronika,
  • umiejętność projektowania elektronicznych układów analogowych (pomiarowych) i/lub cyfrowych,
  • dobra znajomość języka C (znajomość języka C++ będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (terytorium Polski),
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy prace w młodym, dynamicznym zespole oraz stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

Nasze Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Gliwicach, ale w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów z terytorium całej Polski, zwłaszcza z regionów centralnych, północnych i wschodnich (przedstawicielstwa lokalne).

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (67)
Legnica (94)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (150)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (939)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2229)
Radom (169)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (87)