Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor / Kreślarz CAD

MG Grupa

Małopolskie

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 2400973, z dnia 2019-04-16

Grupa Firm MG realizuje projekty i kompleksowe wykonawstwo w zakresie realizacji typu Exhibitions & Showrooms poza granicami kraju. Realizujemy również pełne wyposażenie dla dużych sieci handlowych w Polsce.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Mrowino k. Poznania, ul. Towarowa 8 - wybranego kandydata spoza Wielkopolski wesprzemy w relokacji

Poszukujemy osoby która swoimi umiejętnościami wypełni niezwykle istotną lukę w naszych strukturach. Spodziewamy się zyskać kogoś kogo będzie cechować nie tylko jakość pracy ale pomysłowość i elegancja rozwiązań. Liczymy że zwiąże się z naszą firmą na stałe tworząc jej istotny filar.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie projektów technicznych i opracowywanie rozwiązań technologicznych w działach produkcyjnych grupy firm MG oraz powiązanych spółek zagranicznych.
  • Samodzielne tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne.
  • Biegła znajomość AutoCAD w tym interfejsu i komend 3D,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego i zasad jego tworzenia.
  • Elastyczność i kreatywność przy rozwiązywaniu problemów technicznych w warunkach określonych z góry granic operacyjnych.
  • Umiejętność analizy, wnioskowania, przewidywania, dążenie do samokształcenia i podnoszenia kwalifikacji, dobra organizacja pracy własnej , samodzielność, punktualność.

Oferujemy

  • Miłą atmosferę, autonomię, rzadko spotykaną stabilność zatrudnienia.
  • Bardzo ciekawą pracę cechującą się dużą zmiennością opracowywanych zadań czy produktów. Częsty kontakt z rozwiązaniami innowacyjnymi i nietypowymi.
  • Wynagrodzenie konkurencyjne. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.
  • Wybranego kandydata wesprzemy w relokacji.

Poznaj stanowisko: Projektant CAD

Technologia CAD to najpopularniejsze narzędzie grafiki inżynierskiej. Można ją określić projektowanie techniczne przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania komputerowego. Jest stosowana m.in. w inżynierii czy architekturze, do wykonywania projektów oraz dokumentacji technicznej. Projektant CAD realizuje zadania na wszystkich etapach prac konstrukcyjnych związanych z wytwarzaniem lub modernizowaniem konstrukcji ...
Projektant CAD Praca Projektant CAD

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (713)
Wałbrzych (68)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (150)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (893)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (93)
Mazowieckie:
Warszawa (2231)
Radom (170)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (82)