Konstruktor - projektant urządzeń i instalacji przemysłowych

PFTechnology Sp. z o.o. sp.k.

Wierzbica k. Radomia

7 dni temu

PFTechnology Sp. z o.o. lider w produkcji maszyn i urządzeń do filtracji, separacji, odwadniania, instalacji procesowych poszukuje Kandydatów do pracy w Dziale Technicznym na stanowisko:

Miejsce pracy: Wierzbica k. Radomia
Zadania:
  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • projektowanie instalacji technologicznych
  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych
  • kosztorysowanie
  • nadzór autorski nad realizacją projektu i przebiegiem montażu

Możliwość pracy w Wierzbicy k. Radomia oraz w biurze konstrukcyjnym w Kielcach

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • pożądane doświadczenie w projektowaniu instalacji przemsłowych
  • biegła obsługa komputera i 3D Inventor /SolidWorks
  • mile widziana obsługa programu AUTOCAD, VVD
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy
  • znajomość przepisów i wymagań formalno-prawnych branży technologicznej
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie na życie i pakiet opieki medycznej PZU
  • pracę w gronie specjalistów,
  • szerokie możliwości rozwoju i szkoleń,
  • udział we współtworzeniu strategii firmy,
  • profesjonalne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest PFTechnology Sp. z o.o Sp. K z siedzibą w Wierzbicy, ul. Kościuszki 96, 26-680 Wierzbica. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować pod nr tel +48 48 618 20 71. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Poznaj

PFTECHNOLOGY SP. Z o.o. Sp. K.

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor