Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Konstruktor / projektant
INNTEC SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Nowa Biała k. Płocka
specjalista (mid)
umowa o pracę / kontrakt B2B
45 dni temu

Ogłoszenie numer: 5230508, z dnia 2021-08-06

INNTEC to dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu transportu i logistyki wewnątrzzakładowej.

Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu, tworzymy rozwiązania "szyte na miarę" dla klientów.

Miejsce pracy: mazowieckie / Nowa Biała k. Płocka

Opis stanowiska

  • Konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących

  • Tworzenie rysunków, modeli 3D i dokumentacji technicznej

  • Dobór rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych urządzeń i stacji robotycznych

  • Wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych

  • Koordynacja realizacji projektu

  • Realizacja zadań zgodnie z jakością i terminowością

  • Nadzór nad uruchamianiem i testowaniem maszyn i urządzeń w siedzibie firmy

  • Komunikacja z innymi obszarami firmy (handel, produkcja, zakupy)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomości rysunku technicznego oraz oprogramowania CAD i INVENTOR

  • Znajomość zagadnień z obszaru projektowania maszyn i urządzeń,

  • Wysoka motywacja do osiągania celów

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub B2B)

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Kontakt z nowymi technologiami

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych produktów i usług

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Poznaj

Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu, tworzymy rozwiązania ‘szyte na miarę’ dla klientów.