Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor w dziale R&D

Elsteel Poland Sp. z o.o.

Ozimek

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2385126, z dnia 2019-04-15

Producent najwyższej jakości  szaf, obudów, rozdzielnic stalowych i nierdzewnych.
Oferuje najlepsze i innowacyjne rozwiązania.

Miejsce pracy: opolskie / Ozimek

Nr Ref.: Rekrutacja Konstruktor

Opis stanowiska

  • Projektowanie i rozwój produktów, bazując na wymaganiach Klienta;
  • Przygotowywanie dokumentacji produktu niezbędnej w procesie produkcyjnym – rozkroje, BOMy itp.;
  • Adaptacja dokumentacji technicznej Klienta do standardów produkcyjnych z uwzględnieniem najwyższej jakości produktu;
  • Modyfikacja i rozwój istniejącej bazy rysunków w oparciu o informacje pochodzące z Działu Produkcji oraz Kontroli Jakości;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora;
  • Dobra znajomość programu do modelowania 3D - Solid Works;
  • Dobra znajomość programu AutoCAD;
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację;
  • Znajomość pakietu MS Office w tym dobra znajomość Excela;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kompetencji w międzynarodowej firmie;
  • Szkolenia z języka angielskiego;
  • Wynagrodzenie według kwalifikacji;

Prześlij swoje CV wraz, z krótką informacją o sobie za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Klauzula Zgody

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Elsteel – Poland Sp. z o.o., 46-040 Ozimek ul. Słowackiego 5

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Poznaj

Elsteel-Poland Sp. z o.o.

Elsteel to duńska firma należąca do Feodora (Fang) i Alexander Logstrup. Rodzeństwo przejęło Elsteel w 2013 r. Od założyciela Erika Logstrupa. Erik Logstrup był wizjonerem, który wymyślił system Techno Module 200 mm i zdobył kilka patentów na przestrzeni lat. Sprowadził panelową konstrukcję na nowy poziom dzięki wynalezieniu systemu Plug & Power™ w 2012 roku.

Pierwsza produkcja powstała na Sri Lance w 1981 roku. Od tego czasu rozszerzyliśmy działalność na fabryki w Indiach i Polsce, aby zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie na zaawansowane technologicznie rozwiązania najwyższej jakości.

Jesteśmy teraz 800 wykwalifikowanymi specjalistami w rodzinie Elsteel w 5 krajach. Jesteśmy dumni, że możemy wyprodukować najlepsze na świecie rozwiązanie techniczne w najlepszej możliwej cenie!

Elsteel jest jednym dostawcą dla wszystkich obudów niskiego napięcia. Od najmniejszej skrzynki zaciskowej do największych rozdzielnic i centrów sterowania silnikami!

Elastyczne rozwiązania i dedykowane wsparcie

Będąc jednym z najnowocześniejszych graczy na rynku, założonym w 1981 roku, Elsteel jest na bieżąco z najnowszą technologią. Nasz system obudów może pomieścić wszystkie marki sprzętu elektronicznego i jest prawdopodobnie najbardziej sprawdzonym systemem na świecie.

Wierzymy mocno w szybkie przejście od planowania do działania - dlatego wybieracie najlepszy system obudów po wybraniu Elsteel!

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Elsteel Poland Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2170)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)