Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Konstruktor

Konstruktor

MAAN Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5322 dni temu

Ogłoszenie numer: 83637, z dnia 2009-11-20

MAAN producent okapów kuchennych poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- tworzenie dokumentacji technologiczno konstrukcyjnej - prace konstrukcyjne w zakresie sprzętu AGD (okapów nadkuchennych) - prowadzenie rejestru i archiwum dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów. - prowadzi nadzór nad aktualnością i kompletnością dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej.

Wymagania

- wykształcenie techniczne( preferowane inżynierskie) - mile widziane doświadczenia w pracy w przemyśle - biegła znajomość komputerowych programów AutoCAD i SolidWorks - entuzjazm, kreatywność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w branży AGD - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - ciekawa prace w młodym i dynamicznym zespole