Konsultant ds. Sprzedaży nowoczesnych rozwiązań dezynfekujących

IPK Sp. z.o.o.

Pomorskie

1 dzień temu

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca nowoczesne innowacyjne systemy do dezynfekcji uchwytów drzwiowych.

Aktualnie poszukujemy dla nich osoby, która nawiązywałaby kontakt z potencjalnie zainteresowanymi firmami mając do dyspozycji wsparcie merytoryczne i zaplecze informacyjne.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - komunikacja z centralą firmy odbywa się w języku angielskim
  • komunikatywność, otwartość, swoboda w nawiązywaniu kontaktu
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży, zainteresowanie branżami związanymi z ochroną zdrowia.
Oferujemy:
  • pracę całkowicie z domu i wyniki uzależnione od czasu poświęconego (godzin wypracowanych)
  • współpracę z międzynarodową firmą i pracę z innowacyjnym produktem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. sprzedaży to osoba, która sprzedaje usługi i produkty znajdujące się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: sprzedaż towaru, usług, obsługa klientów w zakresie zgłaszanych problemów oraz rozliczenia i reklamacje. A także przygotowanie raportów w zakresie sprzedaży zgodnie z wytycznymi, monitoring rynku oraz ...
Praca Konsultant ds. Sprzedaży