Konsultant ds. Sprzedaży Rozwiązań IT dla Rynku Publicznego

OPTeam S.A.

Opolskie

25 dni temu

OPTeam S.A. jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

woj. opolskie

Obszar działania: województwo podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubelskie, świętokrzyskie

Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na rynku publicznym
  • Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT (szczególnie w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT)
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, prowadzenie dialogu technicznego, przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z wymogami Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, procesowanie umów, negocjacje) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
Zatrudnimy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:
  • Doświadczenie w sprzedaży dla rynku publicznego - min. 2 lata
  • Wiedzę z zakresu zaawansowanych rozwiązań IT (szczególnie w obszarze bezpieczeństwa IT)
  • Bardzo dobrą znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Umiejętność organizacji spotkań handlowych z klientami  i prowadzenia dialogu technicznego
  • Bardzo dobrą organizację pracy
  • Dużą samodzielność, determinację w pozyskiwaniu nowych kontraktów
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Motywacyjny system premiowy
  • Pracę ciekawą i pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze
  • Pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny
  • Kurs języka angielskiego
  • Rewelacyjną lokalizację i komfortowe biuro
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTeam S.A. z siedzibą Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. sprzedaży to osoba, która sprzedaje usługi i produkty znajdujące się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: sprzedaż towaru, usług, obsługa klientów w zakresie zgłaszanych problemów oraz rozliczenia i reklamacje. A także przygotowanie raportów w zakresie sprzedaży zgodnie z wytycznymi, monitoring rynku oraz ...
Praca Konsultant ds. Sprzedaży