Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Konsultant ds. sprzedaży urządzeń przemysłowych

Coleman International
mazowieckie
praca stacjonarna
4762 dni temu

Ogłoszenie numer: 145388, z dnia 2011-05-05

Firma działa od 15 lat na rynku: zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań znakowania i etykietowania produktów; przedstawiciel międzynarodowych firm o światowej renomie www.coleman.pl

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Sprzedaż i konsultacje techniczne w branży przemysłowych urządzeń do znakowania produktów (B2B)

Zakres obowiązków:

  • Spotkania z klientami i prezentacja oferty firmy
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Udział w negocjacjach handlowych
  • Udział w targach i wystawach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: profil techniczny
  • Umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • Wysoka kultura osobista
  • motywacja do pracy; prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (dokumentacja urządzeń w j. angielskim, szkolenia);

Oferujemy

  • Stałą ciekawą i samodzielną pracę;
  • Szkolenia;
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników i czasu pracy;
  • Narzędzia pracy; samochód służbowy po okresie próbnym;