Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    9 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant ds. windykacji telefonicznej

Bank Pocztowy S.A.
Bydgoszcz
specjalista (mid)
pełny etat
umowa na zastępstwo
praca stacjonarna
931 dni temu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących z zakresu windykacji
  • prowadzenie negocjacji z dłużnikami
  • monitoring ustalonych z dłużnikami spłat
  • realizowanie założonych planów odzyskanych należności
  • aktualizacja bazy adresowej dłużników
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • poprawna dykcja i artykulacja
  • wysoka kulturę osobistą
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • umiejętność obsługi komputera, w tym MS Office
To oferujemy:
  • pracować w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • mieć stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • utrzymać równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • korzystać z bogatego pakietu benefitów (Pakiet Lux Med, Program MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, Microsoft Office 365 do prywatnego użytku).
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.pocztowy.pl/kariera

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Poznaj