Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Konsultant Klienta Biznesowego Orange oraz Właściciel Biura KKB

Fax-2 Sp.J.
opolskie, praca na terenie Twojego wybranego miasta
praca stacjonarna
4730 dni temu

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem PTK Centertel, operatora sieci Orange. Dynamiczny rozwój firmy owocuje ciągłym zwiększaniem liczby salonów Orange oraz Konsultantów KKB na terenie całej Polski. Sieć nasza umocniła swą pozycję na Rynku Biznesowym za pośrednictwem prężnie działającej sieci dedykowanych dla Firm Konsultantów Klientów Biznesowych. Dołącz do najprężniej rozwijającej się sieci!

Miejsce pracy: praca na terenie Twojego wybranego miasta

Zadania:
    Poszukujemy Osób z doświadczeniem w sprzedaży B2B, chcących rozwijać własną firmę w oparciu o najnowsze technologie.
    Dla ambitnych i przedsiębiorczych możliwy rozwój w oparciu o własną sieć sprzedaży (handlowców)!
    Jeśli pracowałeś w Call Center lub byłeś Przedstawicielem handlowym, to ta oferta może być dla Ciebie Wielką Szansą!

  • pozyskiwanie nowych Klientów w terenie (w Twoim regionie lub mieście),
  • kontakt i utrzymanie dotychczasowych Klientów Orange,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków umów,
  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych,
  • budowa własnej sieci sprzedaży (dla najlepszych osób).
Wymagania:

  • prawo jazdy Kat. B - WARUNEK KONIECZNY,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • samochód,
  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • umiejętność obsługi komputera (Excel),
  • wykształcenie min. średnie,
  • poszukujemy osób ambitnych, szybko uczących się, rzetelnych i uczciwych.

  • bardzo mile widziane doświadczenie w sektorze B2B.

--- Prosimy o oferty osób spełniających powyższe wymagania ---

Oferujemy:

  • stałą pracę i ścieżkę rozwoju zawodowego dla najlepszych,
  • ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych - szkolenia,
  • możliwość rozwoju osobistego, kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • nienormowany czas pracy (jesteś Prezesem własnego życia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (atrakcyjny system wynagrodzeń - najwyższe prowizje w kraju!!!),
  • poszukujemy pracowników do pracy na terenie całego kraju,
  • współpraca za zasadzie Sub-Agencyjnej,
  • możliwość rozwoju własnej sieci sprzedaży w oparciu o biuro regionalne!!!
Odpowiadamy na wybrane oferty. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)."