Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Konsultant Oświatowy / Kierownik Grupy

Toruńska Akademia Wiedzy "Clever" Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
5011 dni temu

Ogłoszenie numer: 112084, z dnia 2010-08-30

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Konsultant oświatowy - rejon województwa warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego
  • rzetelne przedstawienie programu edukacyjnego TAW „Clever” oraz kwalifikacja zainteresowanych ofertą uczniów
  • Kierownik grupy - teren całej Polski
  • budowanie i prowadzenie grupy Konsultantów Oświatowych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (pedagogiczne będzie dodatkowym atutem)
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z młodzieżą
  • nastawienie na współpracę i jednocześnie samodzielność w działaniu
  • skuteczne radzenie sobie ze stresem
  • otwartość oraz przyjazne usposobienie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ciekawą pracę
  • nienormowany czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenia