Konsultant Oświatowy

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Biała Podlaska, Zamość, Lublin

11 dni temu

Jedno z największych wydawnictw edukacyjnych w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Biała Podlaska, Zamość, Lublin
obszar działania: woj. lubelskie
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • determinacja w dążeniu do celu
  • umiejętność publicznego występowania
  • zdolności organizacyjne
  • prawo jazdy kategorii B
  • wykształcenie wyższe
Zakres obowiązków:
  • prezentacja i sprzedaż oferty wydawnictwa podczas wizyt w szkołach
  • realizacja planów sprzedażowych
  • publiczna prezentacja oferty wydawnictwa podczas szkoleń dla nauczycieli
Oferujemy:
  • ciekawą pracę na pełnym etacie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • wiedzę i wsparcie
  • miłą atmosferę i zgrany zespół
  • elastyczny czas pracy
  • dostęp do niezbędnego sprzętu (laptop, samochód, telefon, tablet, mobilny internet, itp.)
  • prywatną opiekę medyczną

List motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy przesłać za pomocą przycisku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem danych jest Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk.

Wysyłając aplikację prosimy o zawarcie w CV zgody:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym".
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: dane.osobowe@gwo.pl.

Poznaj

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Sp. z o.o. Sp.k.

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta