Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Konsultant-programista

HandSoft Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5864 dni temu

Ogłoszenie numer: 43619, z dnia 2008-05-05

Jesteśmy producentem oprogramowania IT, specjalizującym się w tworzeniu systemów na platformę mobilną. Realizujemy duże projekty na zlecenie firm i instytucji krajowych oraz zagranicznych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Poszukujemy absolwenta/studenta informatyki lub kierunku pokrewnego z dobrą znajomością programowania.

Wymagania

* Dobra znajomość programowania – preferowany C# (MS Visual Studio) * Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych * Znajomość języka angielskiego umożliwiająca uczestnictwo w szkoleniach w tym języku * Atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania obiegiem dokumentów Ponadto: * Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej * Chęć zdobywania wiedzy * Systematyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy * Zaangażowanie w wykonywaniu pracy

Oferujemy

* Możliwość profesjonalnego rozwoju w ramach firmy * Udział w dużych projektach informatycznych (zarówno jako architekt jak i konsultant) * Doskonałą atmosferę * Kursy i szkolenia * Konkurencyjne wynagrodzenie * Elastyczny czas pracy