Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Konsultant Telefoniczny

Polskie Centrum Marketingowe Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4849 dni temu

Zwycięzca w konkursie "Mazowiecka Firma Roku 2009", w kategorii Usługi dla Firm,
dwukrotny laureat Medalu Europejskiego dla Usług,
trzykrotny Laureat nagrody Gazela Biznesu,
wiodąca firma w branży outsourcingu usług telemarketingu

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:

Do zadań w/w osób będzie należało prowadzenie rozmów telefonicznych z Klientami w celu umawiania spotkań handlowych, pozyskiwania klientów na produkty i usługi,  informowania o promocjach i ofertach.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości obsługi komputera
  • Min. średniego wykształcenia
  • Dobrej dykcji, komunikatywności
  • Wysokiej kultury osobistej
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowo ciekawy system prowizyjny, w którym wysokość zarobków zależy tylko od Ciebie!
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Szczególną opiekę doświadczonego kolegi w pierwszych dniach pracy
  • Możliwość szybkiego awansu na stanowiska specjalistyczne i kierownicze
  • Pracę  w młodym dynamicznym Zespole i miłej atmosferze