Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Konsultantów ds. Obsługi Klienta

Link sp. z o.o.
małopolskie, Konstancin-Jeziorna, Milanówek, Warszawa
praca stacjonarna
5301 dni temu

Ogłoszenie numer: 81419, z dnia 2009-11-20

Firma Link sp. z o.o. współpracuje z PTK Centertel od 1998r. Zajmujemy się sprzedażą usług grupy TP w salonach partnerskich, franchisingowych oraz poprzez handlowców B2B. Do Salonu partner Orange w Bełchatowie poszukujemy:

Miejsce pracy: małopolskie, Konstancin-Jeziorna, Milanówek, Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów (TELEMARKETING);
  • bezpośrednia obsługa klientów w salonie
  • negocjacje handlowe;
  • podpisywanie umów;
  • realizacja planów sprzedażowych;

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie;
  • biegła znajomość Ms Office;
  • dyspozycyjność;
  • doświadczenie w sprzedaży poparte dokumentami;
  • niekaralność;
  • miła prezencja;
  • znajomość j. angielskiego mile widziana;

Oferujemy

  • pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • atrakcyjny system motywacyjny;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pakiet szkoleń;
  • umowa o pracę po okresie próbnym;