Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Włocławek
Konsultantów Sprzedaży

PURE HEALTH AND FITNESS
Włocławek
praca stacjonarna
4827 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu, poza tym posiadamy największą saunę i łaźnie parową w Warszawie!

Do prestiżowego klubu Pure Health&Fitness poszukujemy:

Miejsce pracy: Włocławek

Oferujemy:
  • Bardzo wysokie zarobki + prowizja
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Liczne szkolenia
  • Miłą atmosferę pracy
  • Darmowa karta członkostwa
Zadania:
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Realizacja planów sprzedażowych
Wymagania:
  • Komunikatywność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie i silna motywacja do działania
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej
  • Nastawienie na osiągania celów i realizacje zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego