Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler Finansowy / Specjalista ds. Controllingu

Luma Automotive S.A.

Śląskie

8 dni temu

 Miejsce pracy: Kutno

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie budżetów, analiza odchyleń,
  • Przygotowywanie prognoz długoterminowych,
  • Sporządzanie analiz i raportów, prezentacja wyników finansowych na potrzeby Zarządu,
  • Tworzenie narzędzi i modeli dla celów bieżącego i długoterminowego kontrolingu finansowego i operacyjnego,
  • Przygotowywanie strategii finansowej i controllingowej Spółki,
  • Udział w procesie optymalizacji kosztów,
  • Monitorowanie, kontrola i usprawnianie procesów wewnątrz organizacji,
  • Ścisła współpraca z działem księgowym i innymi komórkami w spółce,
  • Udział w tworzeniu informacji zarządczej,
  • Analiza marżowości produktów/klientów/segmentów,
  • Analiza zasadności biznesowej projektów inwestycyjnych,
  • Przygotowywanie analiz i prezentacji ad hoc.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, finanse, rachunkowość, matematyka, ekonometria lub pokrewne,
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z przygotowywaniem analiz finansowo-ekonomicznych,
  • Doświadczenie w obszarze controllingu w spółce produkcyjnej będzie mile widziane,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości MS Excel (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem),
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa
    w działaniu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Uprawnienia CFA / ACCA / biegły rewident lub inne podobne będą dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju w stabilnej strukturze w ramach grupy kapitałowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Bogaty pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, bony pracownicze, paczki na święta),
  • Wsparcie w relokacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załaczenie do dokumentów następujacej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LUMA Automotive na rzecz wskazanych wyżej podmiotów”.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista Analityk Finansowy

Analityk finansowy jest specjalistą, odpowiedzialnym za analizowanie bieżących operacji finansowych pod kątem ich efektywności i opłacalności. Analityk finansowy kontroluje także wszystkie produkty i usługi, oferowane przez daną instytucję lub firmę, weryfikując zyski, jakie przynoszą i porównując je z zamierzonymi. Na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, oraz dogłębnej znajomości otoczenia rynkowego, analityk finansowy ...
Specjalista Analityk Finansowy Praca Specjalista Analityk Finansowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Luma Automotive S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (711)
Wałbrzych (59)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (289)
Toruń (169)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (827)
Tarnów (107)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2131)
Radom (165)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (260)
Nysa (64)