Kontroler Jakości

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Bydgoszcz

110 dni temu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. informują o możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: wyższe,
  • specjalność mechaniczna,
  • doświadczenie: 3 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane posiadanie uprawnień VT2.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • odbiór produkcji na Dziale Obróbki Mechanicznej,
  • zapewnienie skutecznej, terminowej kontroli międzyoperacyjnej, jakości części, półfabrykatów itp. w kolejności ustalonej procesami technologicznymi,
  • kontrolowanie jakości produkcji na powierzonym odcinku produkcyjnym, przyjmując produkcję zgodnie z WT i technologią remontu.
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.
Kontakt:

Poznaj

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. są jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, należących do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ponad 70-letnim doświadczeniem w prowadzeniu remontów i modernizacji samolotów wojskowych. Spółka posiada również bogate doświadczenie w remontach i obsługach bojowych samolotów myśliwsko-bombowych oraz myśliwskich o znacznym stopniu skomplikowania. Jesteśmy głównym partnerem wspierającym i zabezpieczającym eksploatację statków powietrznych Lotnictwa Sił Zbrojnych RP w tym Su-22, MiG-29 i C-130 Herkules.. Ponadto WZL Nr 2 S.A. są Centrum Kompetencyjnym Bezzałogowych Statków Powietrznych w Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A.  Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. zajmują się także obsługą hangarową i liniową samolotów cywilnych., m.in. Cirrus, Cessna, Piper, ATR, Embraer i Boeing

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości