Kontroler Jakości

BANCO Sp. z o.o.

Gdańsk (okolice), Łęgowo (pow. gdański), Rusocin (pow. gdański; gm. Pruszcz Gdański)

4 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Łęgowo (pow. gdański), Rusocin (pow. gdański; gm. Pruszcz Gdański)

OPIS STANOWISKA:
  • Kontrola jakości gotowych wyrobów
  • Sporządzanie dokumentacji pokontrolnej
  • Kontakt z klientem w zakresie obsługi gwarancyjno-reklamacyjnej
WYMAGANIA
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
OFERUJEMY
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do MultiSport, pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę przy interesujących projektach
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku

numery tel. 509 905 359; 58-683-55-92

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości