Kontroler Jakości

Dekpol S.A.

Starogard Gdański (okolice), Pinczyn (pow. starogardzki)

7 dni temu

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański (okolice), Pinczyn (pow. starogardzki)
Zadania:
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych elementów,
  • wykonywanie czynności kontrolnych na poszczególnych etapach procesu produkcji,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji, raportów pomiarowych, raportów niezgodności,
  • praca w trybie zmianowym.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne.
  • znajomość metod i technik pomiarowych (pomiary suwmiarką, mikrometrem, średnicówką itp.),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesów spawania, obróbki skrawaniem, cięcia termicznego,
Firma oferuje:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o pewnej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • udział w nowych, ciekawych projektach,
  • możliwość realizacji celów zawodowych,
  • szansę na realizowanie własnych pomysłów,
  • dodatkowe narzędzia pracy.

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku:

Dekpol S.A.
ul. Gajowa 31
83-251 Pinczyn
tel. 058/ 560 10 75

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości