Kontroler Jakości

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne

1 dzień temu

  W związku z otwarciem nowej linii produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Obowiązki:
  • Kontrola jakości produktu
  • Przeprowadzanie testów, oznaczanie podstawowych cech, kontrola wymiarów i właściwości produktu gotowego
  • Sporządzanie raportów
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność identyfikacji problemów jakościowych i przyczyn ich wystąpienia
  • Doświadczenia na stanowisku kontrolera jakości mile widziane
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych
  • Zdolność do szybkiej reakcji na powstałe problemy
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
Oferujemy:
  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę
Jesteś zainteresowany pracą w LG Electronics? Świetnie!

Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na wybrane stanowisko. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli akurat nie widzisz oferty dla siebie, a praca dla naszej organizacji wydaje Ci się strzałem w dziesiątkę, skontaktuj się z nami mailowo. Zachowamy sobie Twoje CV i na pewno odezwiemy się, gdy wolne będzie stanowisko, któremu odpowiada Twój profil.

Poznaj

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości