Kontroler Jakości

Stal-Tech Sp. z o.o.

Kruszyna

43 dni temu

Ogłoszenie numer: 3378710, z dnia 2020-06-02

Firma STAL-Tech specjalizuje się w produkcji detali,konstrukcji przestrzennych oraz gotowych maszyn branży rolniczej.Zajmuje się również świadczeniem usług cięcia laserem,odróbki skrawaniem metali oraz specjalistycznym spawaniem.

Miejsce pracy: pomorskie / Kruszyna

Opis stanowiska

  • Przygotowanie planu kontroli jakości, przeprowadzenie badań i wdrożenie w firmie
  • Działania doskonalące w obszarach procesu w których wykryto niezgodność
  • Tworzenie instrukcji i procedur na potrzeby ISO przy wsparciu konsultanta
  • Mierzenie KPI reklamacji klientów
  • Mierzenie KPI złomowania w procesie produkcji
  • Mierzenie KPI dostaw zgodnych jakościowo
  • Praca nad rozwojem i technologią wyrobów w celu doskonalenia jakości i efektywności - we współpracy z pracownikami produkcji oraz specjalistów ds. technologii
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Nadzór nad przyrządami pomiarowymi (prowadzenie ewidencji przyrządów oraz zapewnienie ważności (legalizacji) wszystkich przyrządów używanych w procesach z wykorzystaniem urządzeń pomiarowo-kontrolnych)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/inżynierskie lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi (miarka ,suwmiarka, miernik grubości powłoki lakierniczej, spoinomierz)
  • Dobra organizacja czasu i pracy
  • Chęć uczenia się i poszerzania kwalifikacji zgodnie z potrzebami produkcyjnymi firmy
  • Biegła znajomość programu Excel
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • Szanse na rozwój zawodowy wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole współpracowników
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Stal-Tech Sp z o.o.

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości