Koordynator ds. ochrony środowiska
GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.
Wielkopolskie
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
1 dzień temu
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Zadania:

  • Gromadzenie danych do raportowania środowiskowego.
  • Współpraca z pracownikami firmy w celu systematycznego uzyskiwania danych środowiskowych z działów objętych raportowaniem.
  • Współpraca z konsultantami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za sprawozdawczość do organów administracji.
  • Zlecanie badań jakości środowiska zgodnie z wymaganiami określonymi w pozwoleniach oraz zgodnie z wymaganiami wynikającymi z przepisów prawa (według określonego harmonogramu).
  • Koordynacja działań związanych z ochroną środowiska, np. czyszczenie separatorów, okresowe kontrole szczelności urządzeń klimatyzacyjnych.
  • Śledzenie zmian procesów realizowanych w firmie pod kątem możliwości powstania nowych obowiązków środowiskowych i informowanie o procesach konsultantów zewnętrznych.
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych pracowników.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku związanym z ochroną środowiska.
  • Umiejętność analizy dokumentów (umów, protokołów) oraz dużych plików liczbowych.
  • Znajomość systemów: BDO, KOBiZE, CRO, BDS.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy indywidualnej.
  • Asertywność i zdecydowanie w działaniu.
  • Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność przekonania współpracowników o wadze raportowania środowiskowego.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia uprawnień grupy SEP
  • możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych
  • pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe
  • niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj