Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. usług porządkowych

STEKOP SA

Nowy Dwór Mazowiecki

156 dni temu

Ogłoszenie numer: 2547895, z dnia 2019-07-10

Firma STEKOP jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie obiektów
na terenie całej Polski.

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki

Opis stanowiska

  • koordynowanie pracy personelu sprzątającego (obiekt działający całodobowo)
  • nadzór nad jakością wykonywanych usług
  • rekrutacja personelu
  • planowanie i organizacja pracy podległego obiektu

Wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w branży usług porządkowych w nadzorze nad serwisem sprzątającym
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność  wymóg konieczny)
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od stażu pracy i kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • wsparcie merytoryczne w realizacji obowiązków
Koordynator do spraw utrzymania czystości, jak sugeruje już sama nazwa stanowiska, jest osobą zajmującą się nadzorowaniem prac personelu wykonującego prace porządkowe na wyznaczonym terenie, lub w obrębie wyznaczonego lokalu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku wyznacza zadania poszczególnym członkom personelu, określa wewnętrzne normy i standardy jakości, których przestrzeganie egzekwuje. Koordynator wielokrotnie zajmuje ...
Praca Koordynator ds. Utrzymania Czystości