Koordynator Eventów

Cashino Poland s.c.

Śląskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2656207, z dnia 2019-09-12

OFERTA PRACY DLA UCZNIÓW, STUDENTÓW DZIENNYCH ORAZ WIECZOROWYCH, OSÓB MAJĄCYCH RUCHOMY CZAS PRACY z Bielska Białej, Pszczyny, Tychów, Żywca, Czechowic-Dziedzic i okolic.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy kobiet i mężczyzn do koordynacji, obsługi eventów.

Praca polega na koordynowaniu eventu, kontakcie z klientem docelowym podczas realizacji oraz obsłudze urządzeń rozrywkowych.  W głównej mierze praca podczas wieczornych eventów firmowych w najlepszych polskich hotelach. Praca bardzo ciekawa i zróżnicowana od 3 do 5h + czas dojazdu - dojazd samochodem firmowym.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność
  • Chęć pracy i zaangażowanie
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Odpowiednie przeszkolenie
  • Pracę na umowę zlecenie
  • Pracę w młodym kreatywnym zespole
  • Zarobki od 250 netto do 350 netto  za jedno zlecenie
  • Pracę, która jest równocześnie świetną zabawą!!
  • Średni zarobek przy niewielkim nakładzie czasu (4 – 6 dni) – (1000 – 1500 zł netto)

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz",

złożenie go w siedzibie firmy: Zabrzeg, ul. Ludwika Waryńskiego 36

lub telefoniczne umówienie się na rozmowę w celu omówienia szczegółów – 503 187 677, 512 832 922 .

Odpowiemy na każde zgłoszenie.

Zapraszamy do współpracy z firmą Cashino Poland.

Poznaj

Specjalista ds. organizacji eventów jest odpowiedzialny za działania w zakresie przygotowywania i organizacji imprez oraz innych wydarzeń branżowych, np. targów, wystaw, wyjazdów integracyjnych czy konferencji. Koordynuje współpracę z partnerami zewnętrznymi i podwykonawcami, np. agencjami hostess czy firmami cateringowymi. Stale monitoruje rynek eventów i działania konkurencji oraz przedstawia ...
Praca Specjalista ds. Organizacji Eventów