Praca.pl Praca Mazowieckie Kierownik ds. Likwidacji Szkód Mazowieckie
Koordynator Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

MOTOKARIERA S.C.
mazowieckie, Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Ołtarzew
praca stacjonarna
1186 dni temu

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiego dystrybutora pojazdów ciężarowychMotoKariera poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Ołtarzew

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych w oddziałach firmy w Polsce
  • Monitorowanie wpływu należności za naprawy powypadkowe
  • Bieżąca korespondencja z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi celem wyjaśnienia rozbieżności (w tym porządkowanie i kompletowanie dokumentacji)
  • Tworzenie raportów na potrzeby Zarządu

Oczekiwania naszego Klienta:

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Komunikatywności i umiejętność pracy w grupie
  • Sumienność i skrupulatność
  • Dobra organizacja pracy i doświadczenie w pracy z dokumentacją
  • Samodzielność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie i zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturach firmach
  • Opiekę medyczną
  • Dostęp do pakietów sportowych Multisport
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Poznaj

MotoKariera to 11 letnie doświadczenie w całości dedykowane zagadnieniom zarządzania zasobami ludzkimi w branży motoryzacyjnej. MotoKariera to kilkaset zrealizowanych rekrutacji i liczne projekty consultingowe (development center, tworzenie systemów wynagrodzeń). MotoKariera to ludzie… dowiedz się o nas więcej!