Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator / Monter budowy sklepów

Riis Retail

Lubuskie

132 dni temu

Ogłoszenie numer: 2270671, z dnia 2019-02-12

Riis Retail pogłębia swoją ekspansję w szybko rozwijającym się globalnym biznesie o wielkim potencjale. Dlatego poszukujemy obecnie koordynatora budowy / montera sklepów w Europie, z naciskiem na rynek niemieckojęzyczny.

Kim jesteśmy:

WIODĄCY DEWELOPER WYSOKIEJ JAKOŚCI ROZWIĄZAŃ DLA HANDLU DETALICZNEGO W EUROPIE

Jako jedna z wiodących firm na świecie w dziedzinie architektury wysokiej jakości w sektorze detalicznym, Riis Retail dostarcza rozwiązania "pod klucz" dla ponad 500 lokali handlowych, rozwiązań Shop-in-Shop, targów, barów i restauracji rocznie.
Działamy na całym świecie w ponad 45 krajach i mamy wieloletnie doświadczenie w wielu obszarach produkcji na rynku detalicznym.
Naszym celem jest opracowywanie rozwiązań, które pogłębiają markę naszych klientów i rozszerzają ich możliwości biznesowe.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Jako koordynator/monter sklepów w RIIS Retail, będziesz ściśle współpracował z kierownikami projektów w naszej firmie. Od ciebie będzie zależała jakości i terminowe wykonanie powierzchni handlowej dla naszych klientów. Twoim zadaniem będzie instalacja dostarczonego przez nas sprzętu lub nadzór nad zewnętrznym wykonawcą instalacji.

To stanowisko obejmuje pełny etat złożony z Home Office oraz regularne wizyty w naszej siedzibie głównej w Danii. Czas poza Home office wynosi ok. 170 dni w roku i obejmuje również czas podróży. Obejmuje to również pracę w weekendy. Praca w weekendy i nadgodziny jest rekompensowana przez czas wolny w porozumieniu z przełożonym.

Twoje zadania:

  • Montaż sklepów detalicznych (na miejscu)
  • Odbiór i transport materiałów (na miejscu)
  • Planowanie pracy własnej, jak i kolegów
  • Codzienny dialog i komunikacja z kolegami w biurze - przede wszystkim z kierownikiem projektu
  • Zapewnienie jakości i dokumentacja robót budowlanych
  • Wkład w optymalizację i dalszy rozwój procesów pracy

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe i doświadczenie jako stolarz, cieśla, monter, budowlaniec itp.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy klasy B

Dodatkowe kwalifikacje:

  • Ustrukturyzowany i samodzielny sposób pracy
  • Profesjonale i zorientowane na jakość podejście do pracy
  • Zdolność do pracy pod wpływem stresu
  • Jesteś elastyczny w zakresie godzin pracy
  • Jesteś kompetentnym, pomysłowym, zorientowanym na rozwiązania rzemieślnikiem

Zaletą będzie doświadczenie w montażu powierzchni handlowych.

Oferujemy

Doskonałe warunki pracy w skandynawskiej firmie, o wysokiej elastyczności w planowaniu pracy i silnym wsparciu ze strony naszej profesjonalnej organizacji projektowej. Nasz sposób pracy charakteryzuje się płaską hierarchią, gdzie każdy pracownik ma przestrzeń do wykonywania swoich zadań. Duża wagę przykładamy do odpowiedzialności i współpracy z kolegami oraz dotrzymywaniu terminów i zapewniania jakości wykonywanych usług. Zatrudnienie ma miejsce dla naszej niemieckiej spółki córki.

Sprzęt biurowy, narzędzia montażowe i samochód służbowy są oczywiście do Twojej dyspozycji!

Początek pracy: po uzgodnieniu

Poznaj

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (63)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (153)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (743)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2066)
Radom (181)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (90)