Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
KOORDYNATOR REGIONU SPRZEDAŻY

Spółdzielnia Pracy "Cukry Nyskie"
małopolskie
praca stacjonarna
4709 dni temu

Ogłoszenie numer: 156444, z dnia 2011-07-11

poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów na powierzonym terenie,
  • realizacja przyjętego planu sprzedaży,
  • analiza rynku,
  • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych,
  • bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie handlowe min. 1 rok jako przedstawiciel handlowy,
  • doświadczenie w sprzedaży branży FMCG ,
  • duże doświadczenie we współpracy z hurtowniami,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość obsługi MS Office,
  • dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uczciwość i wytrwałość w działaniu,
  • optymizm i zaangażowanie.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielne, pełne wyzwań stanowisko,
  • system motywacyjny uzależniony od wyników pracy,
  • pracę w jednej z wiodących na rynku firm produkujących wyroby ciastkarskie,
  • szkolenia zawodowe,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer.