Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Serwisu Mobilnego

MOTOKARIERA S.C.
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Toruń
praca stacjonarna
1904 dni temu

Dla naszego Klienta, Firmy prowadzącej autoryzowaną sprzedaż i serwis pojazdów użytkowych na terenie całego kraju, MotoKariera poszukuje:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
Nr ref.: Koordynator Serw. Mob.

Zadania:

  • Zarządzanie i koordynowanie procesu obsługi serwisowej pojazdów Kluczowych Klientów Flotowych
  • Koordynowanie pracy mechaników mobilnych działających na terenie kilku województw
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z przedstawicielami Kluczowych Klientów Flotowych
  • Stała współpraca z przedstawicielami Kluczowych Klientów Flotowych
  • Optymalizacja procesów naprawczych
  • Współudział w realizacji projektów ogólnofirmowych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o profilu mechanicznym)
  • Ponad 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w stacji serwisowej pojazdów (mile widziane osoby z doświadczeniami jako Kierownik Serwisu, Doradca Serwisowy lub Mistrz Serwisu w serwisie pojazdów użytkowych)
  • Umiejętność kierowania pracą zespołu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego (szkolenia, możliwość awansu w strukturach firmy)
  • Odpowiedzialną pracę pełną wyzwań
  • Wynagrodzenie stałe oraz premię za realizację wyznaczonych celów
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dostęp do kart sportowych
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Poznaj

MotoKariera to 11 letnie doświadczenie w całości dedykowane zagadnieniom zarządzania zasobami ludzkimi w branży motoryzacyjnej. MotoKariera to kilkaset zrealizowanych rekrutacji i liczne projekty consultingowe (development center, tworzenie systemów wynagrodzeń). MotoKariera to ludzie… dowiedz się o nas więcej!