Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Koordynator sprzedaży

AMLUX Sp. z o.o.
mazowieckie, Ks/Wa/pr
praca stacjonarna
4795 dni temu

Firma AMLUX Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie obiektów na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Ks/Wa/pr

Opis stanowiska:
  • Efektywne zarządzanie działem sprzedaży,
  • Nadzór nad podległym zespołem przedstawicieli handlowych,
  • Bieżące raportowanie wyników do Zarządu.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność kierowania ludźmi,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy,
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)