Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

Unical Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5313 dni temu

Ogłoszenie numer: 78362, z dnia 2009-10-19

Dynamicznie rozwijająca się spółka, producent urządzeń grzewczych, wchodząca w skład międzynarodowego koncernu UNICAL AG poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Nr Ref.: KSUP/09/PRACA.PL

Opis stanowiska

  • realizacja planu sprzedaży;
  • współpraca z instalatorami, serwisantami i projektantami;
  • współpraca z innymi działami firmy: logistyka, marketing, administracja;
  • analiza działań konkurencji;
  • organizacja szkoleń i prezentacji dla klientów;
  • aktywna sprzedaż;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • reprezentowanie firmy.

Wymagania

  • wiek do 30 lat;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • doświadczenie handlowe i znajomość branży grzewczej - mile widziane;
  • własna działalność gospodarcza lub chęć rozpoczęcia działalności;
  • uczciwość, samodyscyplina, zaangażowanie, inicjatywa i odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w systemie mocno uzależnionym od osiąganych wyników;
  • znajomości obsługi komputera MS Office;
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B;
  • operatywność i chęć do poszerzania wiedzy;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;

Oferujemy

  • dużą samodzielność;
  • wysoką prowizję;
  • bezpłatne szkolenia i uczestnictwo w imprezach integracyjnych;
  • pracę w stabilnej i renomowanej włoskiej firmie;
  • samochód służbowy oraz narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku.