Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator Techniczny

ENGIE Services Sp. z o.o.

Ożarów

4 dni temu

 dowiedz się więcej: www.engie-services.pl

Engie Services pilnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Ożarów
Zadania:

Koordynowanie prac z zakresu obsługi technicznej obiektu, współpraca z podwykonawcami, pilnowanie terminów wykonywanych robót,  ofertowanie i raportowanie.

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, kierunki logistyka, administarcja, informatyka również mile widziane
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku lub w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych lub elektroenergetycznych lub /i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych
  • Uprawnień energetycznych w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zdolności do pracy na wysokości powyżej 3 m
Mile widziane:
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych do 20 kV
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej stabilnej firmie z ponad 20 - letnim stażem na rynku polskim
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość uzyskania karty MultiSport
  • Szkolenia
  • Zdobywanie doświadczenia i pracę przy ciekawych projektach, możliwość awansu i rozwoju
  • Premie uznaniowe

Oferty zawierające  CV, zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji wraz z oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia, prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.

Poznaj

Jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych. W Polsce firma istnieje od 1997 roku cały czas zwiększając portfel swoich klientów.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Technicznych

Kierownik do spraw technicznych jest osobą zaangażowaną w nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy lub instytucji. Kierownik ds. technicznych opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować efektywność działań wykonywanych z pomocą urządzeń technicznych, a także kontroluje wypełnianie tychże procedur. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest ...
Kierownik ds. Technicznych Praca Kierownik ds. Technicznych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ENGIE Services Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (54)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (165)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1829)
Radom (158)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (170)
Nysa (81)