Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog / Kosmetyczka

YASUMI
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec
praca stacjonarna
1905 dni temu

Ogłoszenie numer: 2279386, z dnia 2019-02-18

EKSKLUZYWNA SIEĆ GABINETÓW KOSMETYCZNYCH YASUMI to przede wszystkim:

  • ponad 100 gabinetów w całej Polsce
  • stabilna firma istniejąca od 15 lat z ugruntowaną pozycją w międzynarodowej branży beauty
  • sztab profesjonalistów
  • specjalistyczne preparaty
  • markowy sprzęt kosmetologiczny
  • bezpłatne konsultacje
  • dalekowschodni klimat
  • dbałość o szczegóły
  • szeroki wachlarz usług
  • prezenty od serca!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Planowanie odpowiedniego rodzaju zabiegu.
  • Zastosowanie kosmetyków zgodnie z rozpoznaniem.
  • Wykonywanie zabiegu upiększającego z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań.
  • Wykonywanie zabiegu pielęgnacyjnego z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań.
  • Współpraca z lekarzem dermatologiem lub innym specjalistą.
  • Zalecanie zabiegów dotyczących pielęgnacji skóry w domu.
  • Ocenianie estetyki i skuteczności wykonanego zabiegu kosmetologicznego.
  • Organizowanie gabinetu kosmetologicznego i stanowiska pracy.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gabinetu kosmetologicznego.
  • Nawiązywanie kontaktów/relacji społecznych w ramach powierzonych zadań i obowiązków
  • Idealna kandydatka powinna potrafić wykonywać podstawowe i rozszerzone zabiegi z zakresu kosmetologii i kosmetyki.
  • Mile widziane są dodatkowe umiejętności (stylizacja paznokci, rzęs, przeprowadzanie zabiegów na ciało - masaży, peelingów, masek).

Wymagania

  • Idealna kandydatka musi przede wszystkim posiadać ponadprzeciętne zdolności nawiązywania relacji oraz pracy w zespole.

  • Musi również posiadać bardzo wysoką kulturę osobistą, empatię, umiejętność słuchania i zadawania pytań oraz wyciągania wniosków.
  • Wymagana jest umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów z dziedziny kosmetologii i kosmetyki.
  • Mile widziane są dodatkowe umiejętności z dziedziny kosmetyki i upiększania.
  • Mile widziane jest doświadczenie w wykonywaniu zabiegów aparaturowych ( m.in. lasery, fala radiowa, oxybrazja, mikrodermabrazja, peelingi, vacum).
  • Wykształcenie: kosmetologiczne, kosmetyczne, fizjoterapeutyczne rozszerzone o kosmetykę i/lub kosmetologię.

Oferujemy

  • Stałe i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników.
  • Pięciodniowe szkolenie wstępne w siedzibie YASUMI w Kaliszu.
  • Częste szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Możliwość rozwijania pasji, talentów i bardzo przyjazną atmosferę na co dzień oraz indywidualna opiekę kierownika salonu.

Dobry zespół i szeroka gama zabiegów są naszą najlepsza reklamą!