Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / praktykant/stażysta  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog / Kosmetyczka

Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort****
mazowieckie, Kępa k/Sochocina, (70km od Warszawy) kierunek Płońsk
praca stacjonarna
4274 dni temu

Nowa inwestycja prestiżowej firmy BFC - Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort**** poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kępa k/Sochocina, (70km od Warszawy) kierunek Płońsk

Nr Ref.: HB/11/K/1206

Zadania:
  • Troska o Klienta i najwyższy poziom jego obsługi
  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych z największą starannością
  • Udzielanie porad z zakresu kosmetyki i higieny ogólnej,
  • Planowanie zabiegów lub kuracji
  • Przeprowadzanie zabiegów na twarz oraz ciało
  • Wykonywanie drobnych zabiegów kosmetycznych (henna,regulacja brwi, itp.),
  • Przeprowadzanie zabiegów manicure oraz pedicure
Wymagania:
  • Wykształcenie z zakresu kosmetologii potwierdzone dyplomem
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
  • Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na twarz oraz ciało na renomowanych markach
  • Wykonywanie drobnych zabiegów kosmetycznych (henna,regulacja brwi, itp.)
  • Aktualne badania sanepidowskie
  • Nienaganny, schludny wygląd,
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami.
  • Pogodne usposobienie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)