Najnowsze oferty pracy

  • Pielęgniarka / Pielęgniarz (Dermatologia)

    LUX MED Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Legnicka 51/53    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zapraszamy do aplikowania już dziś! Proponujemy zatrudnienie w Centrum Medycznym LUX ME przy ul. Legnickiej 51/53. Poszukujemy pielęgniarki /pielęgniarza do udzielania samodzielnych konsultacji z zakresu dermatologii. Chcielibyśmy abyś posiadał/-a: wykształcenie magisterskie z...
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetolog

FUTURE TIME Doradztwo Personalne
warmińsko-mazurskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
2833 dni temu

top.jpg

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i krajów CEE od 2009 roku. Zajmujemy się rekrutacjami na stanowiska kierownicze i specjalistyczne we wszystkich obszarach biznesu. Zatrudniamy wyłącznie konsultantów z doświadczeniem w firmach przemysłowych, handlowych i usługowych.

Dla naszego klienta, prestiżowego hotelu o sprawdzonej renomie, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Kosmetolog

Miejsce pracy: Trójmiasto Nr Ref.: KOS/36/2016

Obowiązki:
  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych zgodnie z wyznaczonym, wysokim standardem
  • obsługa gości SPA
  • aktywna sprzedaż oferty spa
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku Kosmetologia lub dyplom Technika Usług Kosmetycznych)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów poparte certyfikatami
  • umiejętność pracy w zespole

Nasz klient zapewnia bardzo dobre wynagrodzenie i możliwość dalszego rozwoju zawodowego w niezwykłym, inspirującym miejscu pracy.

bottom.jpg