Kosztorysant robót ogólnobudowlanych

PPH Meliorex Sp. z o.o.

Szkocja, powiat Suwałki

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 3306446, z dnia 2020-05-18

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Meliorex" Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku lokalnym jak i krajowym od 1990 roku. Efektem dynamicznego rozwoju jest rosnący poziom zatrudnienia, które obecnie przekracza 250 osób. Aktualnie firma poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Szkocja, powiat Suwałki

Opis stanowiska

  • analizowanie dokumentacji projektowej i przetargowej
  • sporządzanie kalkulacji cenowych i kosztorysów
  • kierowanie zapytań ofertowych, ich kompletowanie, weryfikowanie i analiza
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • współudział w przygotowaniu umów na roboty budowlane
  • uczestniczenie w prowadzeniu rozliczeń za wykonane roboty budowlane

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • znajomość programu RODOS bedzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pracę przy bardzo ciekawych i różnorodnych projektach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem rodzinnym, wyspecjalizowanym w dziedzinie wodno – kanalizacyjnej.
Działamy na rynku od 1990r. Naszymi odbiorcami są: Generalni Wykonawcy, Urzędy Miast i Gmin, Przedsiębiorstwa Prywatne oraz
Indywidualni Klienci. Działając na rynku zdobyliśmy uznanie i zaufanie inwestorów poparte
licznymi referencjami i podziękowaniami za wysoką jakość robót.

Poznaj stanowisko: Kosztorysant
Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Praca Kosztorysant