Kosztorysant Wycen Przetargów i Ofertowania w branży budowlanej
Recruit Europe
Wrocław, Bielany Wrocławskie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
2 dni temu

Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

 Specjalista ds. Zakupów Kosztorysant Wycen Przetargów i Ofertowania w branży budowlanej  .  To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

UWAGA: Please send CV in English

Uwaga: Please send English CV

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie

Obowiązki:

  • analiza rynku potencjalnych dostawców, poszukiwanie nowych dostawców i zamienników,
  • wybór i ocena dostawców, wysyłanie i analiza zapytań ofertowych,
  • negocjacje cen i warunków współpracy z dostawcami,
  • sporządzanie wycen materiałowych i inwestycyjnych,
  • przygotowywanie i składanie zamówień na towary i usługi,
  • nadzór nad zamówieniami i monitorowanie realizacji dostaw,
  • nadzorowanie i kompletowanie atestów, deklaracji zgodności materiałów, itp.,
  • optymalizacja kosztów materiałów i dostaw,
  • wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów,
  • prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku koniecznie w branży budowlanej,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera a w szczególności takich programów
  • jak: MS Office, AutoCad,
  • zdolność analitycznego myślenia i doskonała organizacja pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś zainteresowany, bardzo proszę o wysłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

We are International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, Belgium, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Recruit Europe is International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Belgium, Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!