Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kosztorysant
MCC S.A.
Włocławek
specjalista (mid)
34 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek
Opis stanowiska:
  • wykonywanie przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych w programie „NORMA" oraz „EXCEL"
  • wysyłanie zapytań ofertowych
  • sporządzanie obmiarów na podstawie dokumentacji projektowej
  • analiza przetargu pod względem kompletności dokumentacji
  • proponowanie rozwiązań zamiennych ( optymalizacja projektu) na etapie przygotowania wyceny
  • poszukiwanie firm podwykonawczych
Wymagania:
  • wyksztalcenie wyższe
  • doświadczenie przy sporządzaniu kosztorysów – min. 1 rok
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów NORMA oraz MS OFFICE
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w rozwijającej się i nowocześnie zarządzanej firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.