Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kosztorysant

Allcon Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
pomorskie
praca stacjonarna
5276 dni temu

Ogłoszenie numer: 81896, z dnia 2009-11-24

Renomowana firma budowlana, specjalizująca się w  generalnym wykonawstwie w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie kosztorysów budowlanych
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane lub średnie budowlane
  • mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu
  • bardzo mile widziana znajomość programu kosztorysowego NORMA
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie,
  • j. angielski.

Oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pracy
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.