Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Kreślarz Bydgoszcz
Kreślarz CAD / Inżynier budownictwa / Architekt

Klient portalu Praca.pl
Bydgoszcz
5 000 - 7 000 zł netto (+VAT)/mies.
specjalista junior / mid / senior
kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
721 dni temu

Ogłoszenie numer: 6946104, z dnia 2022-05-16

Firma zajmuje się wykonywaniem planów montażowych dla zakładów prefabrykacji.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Jak będzie wyglądała Twoja codzienna praca?

Będziesz odpowiedzialny/a za przygotowanie rysunków wykonawczych domów prefabrykowanych przy użyciu oprogramowania CAD.

Będziesz kontaktował/a się z niemieckim klientem a także koordynował/a pracę międzybranżową.

Jak rozpoczniemy naszą współpracę?

W ramach wdrożenia przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie, dzięki któremu poznasz specyfikę pracy, zdobędziesz niezbędne umiejętności, nauczysz się jak przygotowywać plany montażowe, a wszystko to w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne budowlane
  • Dobra znajomość CAD
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2/B1 (warunek konieczny)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Dokładność

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia B2B
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Wsparcie na każdym etapie szkolenia i w trakcie codziennej pracy