Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Księgowa / Główna Księgowa
HR Support
Opole, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
40 dni temu
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się produkcją podzespołów do samochodów elektrycznych, wiązek kablowych oraz systemów elektronicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle
OBOWIĄZKI:
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • koordynowanie ewidencji rejestru sprzedaży i zakupów i kontrola nad finansami firmy,
  • prowadzenie ewidencji Środków Trwałych i rozliczanie podatku od towarów i usług VAT,
  • sporządzanie miesięcznych sprawozdań dla Głównego Urzędu Statystycznego,
  • udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych,
  • przygotowywanie raportów, zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • nadzór nad pracą podległego zespołu.
WYMAGANIA:
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – finanse/rachunkowość/ekonomia itp.
  • wiedza z zakresu finansów i prowadzenia księgowości,
  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenie wdrożeniowe.

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.